Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Niezapomniana studniówka w Radzanowie

2020-01-22 16:30:00 (ost. akt: 2020-01-22 13:38:29)

Podziel się:

W sobotę, 18 stycznia na balu maturalnym bawili się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Radzanowie. Były przemówienia, polonez i szampańska zabawa do białego rana.

Studniówkę oficjalnie rozpoczął dyrektor radzanowskiego liceum Pan Witold Okumski, który życzył maturzystom pomyślności oraz dodającej skrzydeł odwagi. Zaznaczył, że to ona pomoże im zrealizować zamierzone cele. Głos zabrał również Wójt Gminy Pan Przemysław Pakuszewski. Następnie maturzyści podziękowali wychowawczyni Pani Beacie Bednarczyk za pomoc w przygotowaniach do balu, który z pewnością zapamiętają do końca swojego życia. Tego dnia nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za ich wyrozumiałość i wsparcie. Potem przyszedł czas na tradycyjnego poloneza, bez którego nie może się obejść żadna studniówka. Maturzyści ubrani w eleganckie garnitury i piękne suknie dostojnym tańcem zachwycili wszystkich zebranych na sali.Potem na uczniów czekało już tylko pyszne jedzenie i fantastyczna zabawa. Tego wieczoru mogli zapomnieć o zbliżającym się egzaminie dojrzałości. Wspaniała oprawa balu maturalnego była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Pana Andrzeja Śliwińskiego, któremu uczniowie składają podziękowania za bezinteresowną pomoc. Licealiści są także wdzięczni właścicielce lokalu „Dworek Amore” w miejscowości Jeżewo – Wesel za przygotowanie balu maturalnego, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #2854305 | 77.111.*.* 22 sty 2020 20:27

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

    ! - + odpowiedz na ten komentarz