Poniedziałek, 17 czerwca 2024. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Światowy Dzień Rzucania Palenia

2019-11-27 11:51:47 (ost. akt: 2019-11-27 11:53:22)

Podziel się:

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada zawsze w trzeci czwartek listopada i promuje zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia.

Osoby palące zachęcane są do rzucenia palenia oraz ograniczenia palenia w miejscach użyteczności publicznej. Palenie papierosów szkodzi naszemu zdrowiu. W ramach akcji w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie w czasie lekcji wychowawczych uczniowie obejrzeli filmy i przygotowane prezentacje o tematyce antynikotynowej. Wykonali plakaty i ulotki z których przygotowane zostały gazetki. Dzieci w graficzny sposób przedstawiły skutki palenia papierosów oraz rady zniechęcające do tego nałogu. Rodzice uczniów odwiedzający tego dnia naszą szkołę otrzymali ulotki informacyjne na temat szkodliwości palenia papierosów i e-papierosów. Rzucając palenie wygrywamy zdrowie, pieniądze, wolność. Zatem nigdy nie za jest za późno, aby rzucić palenie.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dres z siódemki #2825825 | 37.30.*.* 28 lis 2019 01:02

    Przecież siódemce co przerwę klop jest zadymiony przez vaperów już niemówiąc o tym że w ostatni piątek ktoś "rozpalał tam grilla"

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz