Czwartek, 29 lutego 2024. Imieniny Lecha, Lutomira

Półkolonie w gminie Stupsk. Atrakcji nie zabrakło

2019-08-28 13:00:53 (ost. akt: 2019-08-28 10:47:00)

Autor zdjęcia: FB Aktywna Gmina Stupsk

Podziel się:

Wycieczki, biwakowanie, gry, zabawy i warsztaty - to wszystko czekało na uczestników półkolonii w gminie Stupsk. Spotkania sprawiały im wiele radości, o czym świadczyły szerokie uśmiechy na ich twarzach.

Gmina Stupsk zadbała o to, aby dzieci i młodzież mogły w kreatywny sposób spędzać wakacyjne dni. Sześćdziesięcioro uczestników tegorocznych półkolonii przez okres dwóch tygodni mogło korzystać z przygotowanych atrakcji. W tym czasie brały udział w różnego rodzaju zajęciach, warsztatach, wycieczkach oraz spotkaniach z interesującymi gośćmi.
W programie nie zabrakło warsztatów z nurkowania, zajęć z boksu, spotkania z przedstawicielem modelarskiego klubu z Ciechanowa, paralotniarzem, strażakami i policjantami, warsztatów wędkarskich, treningu piłkarskiemu z Konopianką Konopki, warsztatów pn. Mały Chemik i Młody Inżynier, zajęć surwiwalowych z żołnierzami i saperami z jednostki wojskowej z Kazunia.
Dwa tygodnie były bardzo intensywne, dlatego to nie wszystkie atrakcje! Co jeszcze przygotowano?
Wycieczki do Parku Rozrywki Julinek, Pałacu Łazienkowskiego, na basen, do Opinogóry, biwakowanie, gry i zabawy, warsztaty "Młotkiem i gwoździem", zabawy z animatorami z sali zabaw "Motylkowo" i wiele innych atrakcji w dwutygodniowym programie wypoczynku czekało na uczestników Półkolonii "Lokalnie też fajnie".
IP


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB