Wtorek, 23 lipca 2024. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Gminne Zawody Strażackie

2019-08-22 15:00:00 (ost. akt: 2019-08-22 09:33:45)

Autor zdjęcia: Ugradzanow

Podziel się:

W niedzielę, 18 sierpnia we Wróblewie odbyły się Gminne Zawody Strażackie. Były one połączone z piknikiem rodzinnym. Po sportowych emocjach i ogłoszeniu wyników wszyscy - druhowie i ich goście - brali udział w rodzinnym festynie.

Zawody strażackie w gminie Radzanów rozpoczęły się już o godz. 14.00. Po ich zakończeniu planowany był piknik rodzinny na placu przy stawie. W tym roku gospodarzem strażackiej rywalizacji byli druhowie z jednostki ochotniczej Straży Pożarnej we Wróblewie. Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji pierwsze miejsce przypadło jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej z Gradzanowa Włościańskiego. Na drugim miejscu uplasowali się druhowie z OSP Zgliczyn Glinki. Trzecia lokata przypadła dla strażaków - ochotników z OSP Radzanów. Na miejscu czwartym znaleźli się gospodarze zawodów - jednostka OSP Wróblewo. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów wszyscy udali się na piknik rodzinny na plac przy stawku.

Dla zgromadzonych mieszkańców gminy Radzanów i ich gości nie zabrakło atrakcji. Można było podziwiać m.in. pokaz ratownictwa medycznego. Dla najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i wata cukrowa. Każdy mógł się również posilić kiełbaską z grilla i napić smacznego napoju. Organizatorami imprezy był wójt i gmina Radzanów, Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie oraz Grupa Wędkarska.
SW

Wyniki Gminnych Zawodów Strażackich 2019
Miejsce 1 - OSP Gradzanowo Włościańskie
Miejsce 2 - OSP Zgliczyn Glinki
Miejsce 3 - OSP Radzanów
Miejsce 4 - OSP WróblewoKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB