Czwartek, 18 kwietnia 2024. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

„Dunaj Cup" w Stupsku. Joker okazał się najlepszy

2019-07-31 16:00:44 (ost. akt: 2019-07-31 11:53:10)

Autor zdjęcia: FB Aktywna Gmina Stupsk

Podziel się:

„Dunaj CUP" to impreza sportowa, którą zorganizowała gmina Stupsk. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Po fazie grupowej, do półfinału awansowały 4 drużyny. Najlepszy okazał się Joker Mława.

Turniej piłki nożnej „Dunaj CUP”, który zorganizowała gmina Stupsk okazał się strzałem w dziesiątkę. Wzięły w nim udział drużyny z całego powiatu mławskiego. Jeszcze przed końcem naborów, wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy. Do półfinału awansowały tylko 4 drużyny. W tym gronie znalazły się: Ratowo, Joker Mława, Strzałkowo, Mieszanka Warzyw.
Wyniki fazy grupowej:
Grupa A
1. Ratowo – Punkty – 4, bilans - 1:0
2. RLS - Punkty – 2, bilans - 1:1
3. Dunaj - Punkty – 1, Bilans - 1:2
Grupa B
1. Joker Mława - punkty – 4; bilans: 3:2
2. Harnaś Team - punkty – 2; bilans: 2:2
3. Kontra Mława - punkty – 1; bilans: 2:3
Grupa C
1. Mieszanka Warzyw – punkty – 4; bilans: 2:1
2. Strzałkowo – punkty – 3; bilans: 3:2
3. Wola Szydłowska – punkty – 1; bilans: 0:2

I półfinał należał do Ratowa. Dwa gole strzelone przez Rębeckiego i Ziółkowskiego pozwoliły awansować drużynie do ścisłego finału. W II półfinale Joker Mława pokonał Mieszankę Warzyw 5:0. Bramki zdobyli: 3x Głowacki, Antoniak i Kędzierski.
W meczu o III miejsce nie obyło się bez rzutów karnych. Powodem był remis 1:1. Ostatecznie w tej rozgrywce zwyciężył zespół Mieszanki Warzyw. Ich bramkarz Grzegorz Kaszuba obronił rzut karny i zapewnił drużynie III miejsce.

W finale to Joker Mława pewnie ograł swojego rywala 4:0. Bramki zdobyli: Pszczółkowski 2x, Głowacki i Rykowski.

Podczas podsumowania nagrody drużynowe i indywidualne, wręczył Zastępca Wójta – Mariusz Szczechowicz, Radna Gminy Stupsk – Karolina Gulczyńska, sołtys Ireneusz Tartas.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Tadeusz Oleszkiewicz , tytuł króla strzelców otrzymał: Kamil Głowacki – zawodnicy JOKER MŁAWA.
IP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB