Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stupsk

2019-07-25 14:00:46 (ost. akt: 2019-07-25 10:50:14)
Zwyciężył zespół gospodarzy z Wyszyn

Zwyciężył zespół gospodarzy z Wyszyn

Autor zdjęcia: FB Aktywna Gmina Stupsk

Podziel się:

W niedzielę, 21 lipca w Wyszynach Kościelnych odbył się III Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stupsk. Wzięło w nim udział 6 drużyn z powiatu mławskiego.

Do rywalizacji przystąpiły zespoły: Redbull Team, Wyszyny, Albatrosy, Konopki, Czarna Elka i Wola Szydłowska.

Rywalizacja pomiędzy zawodnikami była naprawdę wyrównana i zacięta. Dowodem na to są liczne remisy i konieczność wykonywania rzutów karnych. W grupie A pierwsze miejsce zajął zespół Albatrosy z 4 punktami, natomiast drugie zespół gospodarzy, czyli Wyszyny, który przeszedł do półfinału z 1 punktem na koncie. W przypadku grupy B do dalszej części turnieju awansowały Konopki (4 pkt.) i Wola Szydłowska (1 pkt.).

Oba półfinały zakończyły się bezbramkowo. Mecze musiały zostać rozstrzygnięte za pomocą rzutów karnych. W pierwszym starciu Albatrosy vs Wola Szydłowska, skuteczniejsi okazali się zawodnicy Woli. W drugim meczu to zawodnicy z Wyszyn celniej wykonywali jedenastki i tym samym awansowali do wielkiego finału. Strzelili tam jednego gola, co pozwoliło im wygrać cały turniej. W meczu o trzecie miejsce Konopki pokonały Albatrosów dzięki bramce Mateusza Pietrusia.

Najlepszym bramkarzem został Łukasz Drozdowski, natomiast królem strzelców Tomasz Dudziński. Obaj zawodnicy reprezentowali zespół z Wyszyn.
Dekoracji najlepszych zespołów i zawodników dokonał Wójt Gminy Stupsk – Jacek Świderski.
IP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB