Wtorek, 21 maja 2024. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Jan Chodziutko nowym dyrektorem wydziału komunikacji

2019-07-04 15:09:38 (ost. akt: 2019-07-04 15:23:49)

Podziel się:

Jan Chodziutko został powołany na stanowisko dyrektora wydziału komunikacji. Zastąpi on Waldemara Borowskiego, który przechodzi na emeryturę.

Aby objąć funkcję dyrektora wydziału komunikacji należało spełnić kilka istotnych warunków. Ważne, aby kandydat odbył 2 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze finansów publicznych lub miał na swoim koncie co najmniej 3 letnią działalność gospodarczą o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku. Ponadto chętni powinni posiadać wykształcenie wyższe oraz zaświadczenie o niekaralności.

Dokumenty aplikacyjne na stanowisko dyrektora wydziału komunikacji w Mławie złożyła dwójka kandydatów: Marzena Lipowska oraz Jan Chodziutko. Ostatecznie funkcję tę będzie sprawował były wójt gminy Stupsk Jan Chodziutko.


Jan Chodziutko

Obecny dyrektor szpitala w Dąbrowie Białostockiej. W 1990 r. rozpoczął pracę w samorządzie. Wcześniej pełnił funkcję wójta przez trzy kolejne kadencje do 2002 roku. Od 2004 roku do 2007 roku pracował w Ministerstwie Środowiska, od 2007 roku do 2011 roku w jednej z instytucji związanych z tym resortem. Od 2011 do 2014 roku obejmował stanowisko wójta w gminie Stupsk. W 1987 roku ukończył Akademię Rolniczo - Techniczną w Olsztynie, uzyskując tytuł magistra inżyniera.

Marzena Lipowska

Była dziennikarka mławskich gazet lokalnych. Właścicielka i redaktor naczelna Media Elite ogólnopolskiego portalu o tematyce informacyjno - showbinzesowej. Pracowała w Actualizer CMS - system zarządzania treścią. Współpracowała m.in. z Agencją Fotograficzno-Prasową mwmedia, Google (pełnienie funkcji wydawcy), NetSprint.pl oraz współpraca partnerska z ID Media - wydawcą IK Magazine i serwisu planetakobiet.com.pl. Ma na swoim koncie wywiady m.in.: Krzysztofem Hołowczycem, kierowcą rajdowym, Filipem Chajzerem, reporterem DDTVN, Otylią Jędrzejczak, pływaczką, Peją, raperem.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB