Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Szok! Mieszkaniec Uniszek Gumowskich zaatakował małego psa widłami

2019-02-02 08:40:32 (ost. akt: 2019-02-05 10:42:03)
Weterynarze stwierdzili u psa krwotok z nosa, perforację jamy nosowej, pękniecie podniebienia twardego, uszkodzenie języka

Weterynarze stwierdzili u psa krwotok z nosa, perforację jamy nosowej, pękniecie podniebienia twardego, uszkodzenie języka

Podziel się:

Mieszkaniec wsi Uniszki Gumowskie w gminie Wieczfnia Kościelna zaatakował małego psa widłami na oczach jego właścicieli. Bezbronny piesek z ranami trafił do Centrum Weterynaryjnego Centaur w Mławie.

Przerażający filmik, na którym widać ledwo dychającego małego pieska wysłała nam dziś [sobota, 2 luty - przyp. red.] jedna z naszych czytelniczek.
Widać na nim przerażonego zwierzaka, z którego pyska toczyła się krew. Tak drastycznego czynu dokonał mężczyzna mieszkający we wsi Uniszki Gumowskie. Rzucił się na psa z widłami tzw dwójkami. Czworonóg trafiła do mławskiego Centrum Weterynaryjnego Centaur. Tam stwierdzono u niego: Krwotok z nosa, perforacja jamy nosowej, pękniecie podniebienia twardego, uszkodzenie języka.

- Takiego czynu w dniu wczorajszym [piątek, 1 luty - przyp.red.] dopuścił się mieszkaniec z Uniszek Gumowskich na oczach właścicieli. Coraz częściej zwierzęta cierpią, bo krzywdę wyrządza im człowiek. Przeanalizujcie sprawę. Opiszcie. Ku przestrodze dla innych zwyrodnialców! - napisała nasza czytelniczka.

Sprawa została zgłoszona przez właścicieli psa na policję. Wkrótce do niej powrócimy.
(SZW)
Oto kilka komentarzy pod postem opublikowanym na funpagu Centrum Weterynaryjnego Centaur:
Kuba: Mam nadzieję że zgłosicie to do nas i sprawca odpowie za to. Kara nie jest jakaś straszna ale przynajmniej dostanie zakaz posiadania zwierząt i nie będzie mógł żadnego krzywdzi. Odezwij się na priv to powiem co i jak...
Monika: No właśnie widły!!!!! Tej krzywdy doznał mój pies który teraz cierpi!!! A zrobił to pewien człowiek z Uniszk Gumowskich!!!! I poniesie za to konsekwencje!!!!
Małgorzata: O Boże co ten psinulka jest winny. Kara powinna być surowa
Jolanta: Ludzie to naprawdę bez serca są. Żal

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2737768 | 93.105.*.* 24 maj 2019 19:09

    www.czatkobiet.pl SEX JEBANKO BEZ ZOBOWIAZAN www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SEX JEBANKO BEZ ZOBOWIAZAN www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SEX JEBANKO BEZ ZOBOWIAZAN www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SEX JEBANKO BEZ ZOBOWIAZAN www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SEX JEBANKO BEZ ZOBOWIAZAN www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SEX JEBANKO BEZ ZOBOWIAZAN www.czatkobiet.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. nuka #2732468 | 79.184.*.* 14 maj 2019 23:14

    Tekst zawiera tylko relację jednej strony. Zastanówmy się co zrobili ci ludzie tamtemu człowiekowi że rzucił się na niewinnego pieska z widłami. Co doprowadziło go do tak wielkiej desperacji? Może strony tej sprawy powinny załatwić swoje sprawy między sobą. W mojej wiosce niektórzy właściciele psów mają gdzieś prawo, uwagi czy zdanie sąsiadów. Psy chodzą luz pas po całej wsi i okolicy. Jak pogryzły moją sąsiadkę to jaka to była obraza bo wezwała policję bo jak chciała im powiedzieć sama parę słów to się pochowali.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz