Niedziela, 19 maja 2024. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Koncert Noworoczny zachwycił mławian

2019-01-13 10:36:13 (ost. akt: 2019-01-13 10:31:34)
Duet Anna Fabrello i Robert Szpręgiel

Duet Anna Fabrello i Robert Szpręgiel

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Podziel się:

W sobotę, 12 stycznia w hali I Liceum Ogólnokształcącego odbył się odbędzie się Koncert Noworoczny. Przystąpili Uroczystość uświetnią swoimi głosami soliści: Anna Fabrello, Robert Szpręgiel i Paweł Stawiński. Koncert świetnie poprowadził znany z Klanu - Jacek Borkowski.

Koncert Noworoczny został zorganizowany przez władze miasta i Miejski Dom Kultury stał się już tradycją Mławy. W tym roku poprowadził go Jacek Borkowski, znany aktor i wokalista.

Przed mławska publicznością wystąpili:
Anna Fabrello, która jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie. Nie mogło zabraknąć Robert Szpręgela, który również rozpoczynał swoją karierę muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie.

Kolejnym mławianinem, który wystąpił w w hali widowiskowej I LO w Mławie był Paweł Stawiński rewelacyjny wokalista i pianista. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie. Swoją popularność zawdzięcza m.in. telewizyjnym programom rozrywkowym „X Factor” oraz „Mam Talent”, w których otrzymał uznanie jurorów i publiczności.

Swoje umiejętności zaprezentowali też sopranistka Aleksandra Wiwała i kwintent dęty Favori w składzie: Sylwia Lorenc (flet), Katarzyna Soja (obój), Michał Szubarga (klarnet), Paweł Borzym (fagot) oraz Emilian Bońkowski (waltornia).

Mławską publiczność zachwycił prowadzący - Jacek Borkowski, który z bawił obecnych licznymi żartami dotyczącymi - uwaga - odmiany nazwiska „Szpręgiel” i nazwy mieszkańców Mławy „mławian”.

(SW, IP)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB