Wtorek, 16 kwietnia 2024. Imieniny Bernarda, Biruty, Erwina

SYGNAŁ CZYTELNIKA Komu przeszkadza winda ?!

2017-10-26 16:07:25 (ost. akt: 2017-10-26 16:10:10)

Autor zdjęcia: Mariusz Bastek

Podziel się:

Niszczenie windy w ciągu roku stało się hobby wandali.

Na stacji Mława Miasto winda pozwalająca zjechać na peron 1 jest notorycznie niszczona. Pomimo, że na stacji jest całodobowy monitoring nie można ustalić i zatrzymać wandali niszczących windę. W miniony piątek w windzie została zamknięta jedna osoba, naciskała przycisk alarmu oraz dzwoniła na numer alarmowy jednak nikt się nie odzywał, dopiero przechodzeń nacisnął przycisk na zewnątrz windy i drzwi się otworzyły. Osoby niszczące notorycznie windę nie zdają sobie sprawy, że ktoś wsiądzie do windy a ona stanie w połowie drogi, a ta osoba w środku dostanie np. zawału i umrze. Należy zadać pytanie; "Do czego służy monitoring i czy w ogóle działa?". Dlaczego właściwe służby nie reagują jak widać na monitoringu, że przestępstwo niszczenia mienia (wandalizmu) jest w trakcie? Czy osoby nadzorujące monitoring mają problem ze wzrokiem, a jeśli tak to niech idą do lekarza.......od oczu albo przestaną spać w pracy.

W sobotę zauważyłem, że winda jest ponownie uszkodzona, a mianowicie ma wyrwany panel wewnętrzny i jest zatrzymana powyżej drzwi. Należy zauważyć, że dwie kamery monitoringu skierowane są na tą windę więc dlaczego nikt nie zareagował na akt wandalizmu.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mariuszbastek

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. x-men #2360659 | 88.156.*.* 27 paź 2017 09:27

    Człowieku napisz pismo do PKP a ni do gazety. bo to PKP monitoruje ich windy. Przecież mają SOKistów.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz