Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Fotografie Sandry Budki i śpiewająca wicemiss w Galerii „13”

2017-01-27 20:09:44 (ost. akt: 2017-01-27 20:18:08)

Autor zdjęcia: Robert Bartosewicz

Podziel się:

Wernisaż wystawy fotografii Sandry Budki "Takie, tam w Żurominie" za nami. Impreza odbyła się w piątek 27 stycznia w mławskiej Galerii "13".

Goście zobaczyli 25 prac. Na fotografiach autorka ukazuje w niekonwencjonalny sposób przyrodę i krajobrazy Żuromina i okolic. Zdjęcia prezentują także architekturę współczesną i zabytkową.

Jak zawsze w „Trzynastce”, również i tym razem nie zabrakło akcentów artystycznych. Mini recital muzyczny przygotowała dla gości wicemiss Północy Elżbieta Domżalska. Publiczność była zachwycona jej pięknym głosem.

Autorka zdjęć Sandra Budka uczy się w Gimnazjum nr 2 w Żurominie. Uczęszcza również na zajęcia do Żuromińskiego Centrum Kultury.

Fotografią zajmuje się od ponad roku. Uwielbia podróże, co pozwala nie tylko na poznawane nowych miejsc, ale także uwiecznianie ich za pomocą aparatu. Żurominianka najczęściej fotografuje przyrodę, martwą naturę, ludzi i wydarzenia lokalne. Interesuje się muzyką, sama śpiewa i gra na gitarze.

Wernisaż poprowadził opiekun Galerii "13" Janusz Dębski. Wystawę można oglądać do 15 lutego - od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni lekarskiej (w jej korytarzu mieści się galeria).Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB