Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

XI Kampania Białych Serc w ZS w Stupsku

2015-10-28 23:12:50 (ost. akt: 2015-10-28 23:17:01)

Autor zdjęcia: Joanna Wtulich

Podziel się:

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stupsku po raz ósmy włączyło się w Kampanię Białych Serc. Do 27 października okna naszej szkoły były ozdobione białymi sercami. Samorząd Uczniowski wykonał gazetkę profilaktyczną Czas wolny – czas bezpieczny.

26 października przedstawiciele Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stupsku wzięli udział w debacie Młodzi dla młodych, która odbyła się w Mławie z inicjatywy Grupy Zalewski Patrol. Młodzież miała okazję porozmawiać o przyczynach popularności dopalaczy wśród rówieśników, a także o sposobach współdziałania młodych z policją, nauczycielami, czy rodzicami, by pomagać kolegom i koleżankom tkwiącym w uzależnieniu.

W ramach Kampanii Białych Serc na początku października Samorząd Uczniowski ogłosił gminny konkurs plastyczny na plakat Czas wolny – czas bezpieczny oraz konkurs na prezentację multimedialną o tym samym tytule. W porozumieniu z p. kierownik GOPS–u udało się pozyskać z Urzędu Gminy fundusze na zakup wartościowych nagród dla laureatów. Konkurs rozstrzygnięto 24 października, zaś nagrody wręczono 28 października na uroczystym podsumowaniu Kampanii, które odbyło się w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół. Laureaci otrzymali nagrody z rąk p. Wójta – fundatora, p. kierownik GOPS-u oraz p. dyrektora Zespołu Szkół. Najlepsze prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym.

Na koniec członkowie SU wypuścili białe balony na boisku szkolnym na znak solidarności z akcją, a uczniowie całej szkoły otrzymali cukierki za udział w Kampanii.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ZSStupsk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB