Poniedziałek, 27 maja 2024. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Biesiada Kasztelańska w Płocku

2015-06-24 15:00:55 (ost. akt: 2015-06-24 15:11:04)

Autor zdjęcia: Archiwum redakcji

Podziel się:

W najbliższą niedzielę (28 czerwca), w Płocku, będzie można na Biesiadzie Kasztelańskiej posłuchać kilku koncertów. Wcześniej niż zwykle, bo już ok. godz. 16.00 muzyczną część spotkania zainauguruje zespół Piersi . Potem zagrają: Exaited, The Dox, Jorrgus, Honorata Skarbek i Michał Sołtan . Gwiazdą wieczoru będzie zespół KULT . Na imprezie nie zabraknie i innych atrakcji – będą m.in. pokazy Polskiej Reprezentacji w Grillowaniu, Polish BBQ Kings i konkurs „Lodówka pełna piwa”.

Program Biesiady Kasztelańskiej:

Godz. 15.00 – rozpoczęcie imprezy, otwarcie ogródków i części gastronomicznej, start rejestracji do konkursów

Ok. 16.00 – koncert zespołu Piersi

Od ok. 17.00 do ok. 21.40 – zagrają Exaited; The Dox; Jorrgus, Honorata Skarbek, Michał Sołtan. Na scenie odbędzie się także szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ok. 21.40 – występ gwiazdy wieczoru – zespołu KULT

Biesiadę Kasztelańską w Płocku poprowadzi Mariusz Korpoliński.


Biesiady Kasztelańskie to cykl imprez od lat z powodzeniem organizowany w wybranych miastach Północnego Mazowsza i Kujaw. To przede wszystkim doskonała okazja do spotkań i zabawy dla tysięcy mieszkańców regionu. W tym roku, poza Płockiem, organizatorzy zapraszają do wspólnego biesiadowania z Kasztelanem w Brodnicy – 18 lipca; w Mławie – 8 sierpnia i 23 sierpnia - we Włocławku.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB