Sobota, 25 marca 2023. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Wieczfnia pobiegła. 112 mieszkańców wzięło udział w akcji - zobacz zdjęcia

2015-06-10 08:54:31 (ost. akt: 2015-06-10 09:18:46)
Na starcie stawiły się całe rodziny

Na starcie stawiły się całe rodziny

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Podziel się:

W ostatnim czasie w całym kraju zorganizowano imprezy w ramach akcji “Cała Polska Biega”. Po raz kolejny do przedsięwzięcia włączyła się także gmina Wieczfnia Kościelna.

- Przy okazji tegorocznego biegu gmina Wieczfnia Kościelna świętowała 25 lat samorządności w naszym kraju. Połączyliśmy te dwa wydarzenia, ponieważ jednym z zadań samorządu terytorialnego jest promocja zdrowia – powiedział Jan Warecki wójt gminy Wieczfnia Kościelna. W wydarzeniu wzięło udział 112 mieszkańców, którzy mieli do pokonania ponad 3-kilometrową trasę. Część uczestników przemierzyła ją maszerując z kijkami. Meta biegu została zlokalizowana w leśniczówce koła łowieckiego „Kamera”. Tutaj na wszystkich czekały liczne atrakcje. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościową koszulkę. Symboliczne zwycięstwo odniósł Marcin Smędzik (sołtys wsi Uniszki Zawadzkie). Najmłodszym uczestnikiem biegu był 2,5-letni Filip Smędzik, natomiast najstarszym Barbara Waśniewska. Współorganizatorem imprezy była Gminna Biblioteka Publiczna we Wieczfni Kościelnej. Zdzisław BreńskiCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB