środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Pierwsza wizyta na treningu za nimi

2015-06-05 11:31:52 (ost. akt: 2015-06-05 11:35:52)
Uczestnicy treningu z Arturem Możdżonkiem

Uczestnicy treningu z Arturem Możdżonkiem

Autor zdjęcia: Archiuwm prywatne

Podziel się:

We wtorek 26 maja na treningu Taekwondo ITF w klubie Akademia Sztuk Walk SENSHI zawitali uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Mławie. Celem treningu było pokazanie dzieciom czym jest Taekwondo ITF i jakie zasady obowiązują na takim treningu.

Zajęcia prowadzone przez Artura Możdżonka polegały głównie na ogólnorozwojowych ćwiczeniach poprawiających sprawność ruchową oraz koordynację. W trening wplecione były również podstawy kopnięć Taekwondo, które są nieodzownym elementem tej sztuki walki. Trener pokazał czym jest Taekwondo od strony filozoficznej. Szacunek do drugiego człowieka, niesienie pomocy i wspólna integracja jak powiedział są jednym z najważniejszych elementów w kształtowaniu młodego charakteru. Dla dzieciaków z klubu ASW Senshi była to doskonała lekcja tolerancji i otwartości dla drugiej osoby, natomiast uczniowie Ośrodka mieli okazję spróbować swoich sił w treningu sztuk walki. Według trenera dzieci radziły sobie bardzo dobrze mimo, że był to ich pierwszy taki trening. Pan Artur bardzo serdecznie dziękuje za liczne przybycie i bardzo duże zaangażowanie w zajęcia, a swoim uczniom za niesienie pomocy w trakcie treningu i wspólną zabawę pomiędzy grupami. Zaprasza również na kolejne takie spotkania. Pan Artur Możdżonek jest funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Mławie i to już nie pierwsza taka inicjatywa z jego strony oraz klubu ASW Senshi. ZB


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Piskorz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB