Sobota, 13 kwietnia 2024. Imieniny Artemona, Justyny, Przemysławy

Włącz się do sprzątania Wkry – organizatorzy udostępnią kajaki

2015-04-20 11:49:08 (ost. akt: 2015-04-20 11:50:52)

Podziel się:

Wiosna to czas porządków. Aby nad Wkrą można było dobrze wypoczywać, 25 kwietnia Stowarzyszenie Sympatyków Doliny Rzeki Wkry NASZA WKRA organizuje wielkie sprzątanie rzeki. Do akcji włączyć może się każdy.

Wystarczy wcześniej zgłosić chęć, aby zarezerwować kajak.

- W dniu sprzątania Wkry udostępniamy kajaki za darmo, zabezpieczając również transport uczestników przed i po spływie. Chętni do wzięcia udziału w spływie powinni zgłosić się do nas w celu zarezerwowania kajaka – zachęca do udziału w akcji Krzysztof Nyklewicz ze stowarzyszenia i wypożyczalni kajaków. Prosi zainteresowanych o kontakt: nyklewiczk@wp.pl lub tel. 606 971 243.

Pan Krzysztof mówi, że celem akcji, oprócz uporządkowania rzeki, jest także integracja członków Stowarzyszenia Sympatyków Doliny Rzeki Wkry NASZA WKRA oraz mieszkańców terenów nadwkrzańskich. Aby to osiągnąć przyda się wsparcie wszystkich chętnych oraz urzędów gmin. Organizatorzy zapewniają wszystko potrzebne do sprzątania i spływu, m.in.: worki na śmieci i kapoki. Tak więc, nie trzeba specjalnie się przygotowywać. - Wystarczy uśmiech i dobre samopoczucie – zapewnia pan Krzysztof. Zachęcamy do udziału w akcji.

Akcja zainicjowana przez stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem tereny gmin: Radzanów, Strzegowo, Sochocin, Joniec, Pomiechówek. Zainteresowani powinni przybyć do Bieżan, gdzie znajduje się wypożyczalnia kajaków, 25 kwietnia w godz. 9 – 10. Tam zostaną podzieleni na grupy i wyruszą w teren.

Iwona Łazowa

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. i szukania dziupli #1721791 | 88.199.*.* 25 kwi 2015 13:46

    Włączcie się do szukania dziupli mławskich złodziei którzy kradną samochody !!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz