Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

2024-03-08 07:20:00 (ost. akt: 2024-03-07 21:36:44)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Żeby kobieta była piękna, musi być szczęśliwa... Życie kobiety może być źródłem przyjemności w każdym momencie. Na każdym jego etapie pojawiają się inne potrzeby. Ważne jest, by umieć je odnaleźć i czerpać radość z ich zaspokajania. Żyć pełnią życia.

"Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem..." Każda z nas chciała kiedyś dorosnąć, aby nosić piękne sukienki i wysokie obcasy. Kim chciałyśmy być? Księżniczkami, nauczycielkami, lekarkami, policjantkami, piosenkarkami. Nie wszystkie dziecięce marzenia się spełniły, ale niezależnie od tego, co miałyśmy robić, chciałyśmy być po prostu szczęśliwe!

Po co nam Dzień Kobiet? Odpowiedź jest prosta - zasługujemy na to, żeby choć raz w roku poświęcono nam szczególną uwagę. Dlatego 8 marca w Dzień Kobiet możemy bez wyrzutów sumienia sprawić sobie mnóstwo przyjemności i poprosić męża o wyręczenie z obowiązków domowych. To dobra okazja do wyjścia z domu i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB