Sobota, 18 maja 2024. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie finalistkami w Konkursie Biblijnym

2024-03-02 12:30:00 (ost. akt: 2024-03-01 22:00:17)

Autor zdjęcia: Arch. Organizatorów

Podziel się:

Szkołę Podstawową nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie reprezentowały, najlepsze na etapie szkolnym, uczennice klasy 6a: Iza Bendyk i Asia Rybicka.

W czwartek, 29 lutego, odbył się kolejny etap Konkursu Biblijnego dla uczniów klas 5 - 8 szkół podstawowych z diecezji płockiej. W etapie dekanalnym mogli uczestniczyć najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych, znajdujących się na terenie parafii, które tworzą dekanat mławski zachodni. Szkołę Podstawową nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie reprezentowały, najlepsze na etapie szkolnym, uczennice klasy 6a: Iza Bendyk i Asia Rybicka.

Na etapie dekanalnym trzeba było wykazać się już nie tylko znajomością tekstu „Dziejów Apostolskich”, ale także komentarzy do tej księgi. Tym bardziej miło nam poinformować, że obie uczestniczki zajęły miejsca na podium. Asia zdobyła drugie, a Iza trzecie miejsce. Gratulujemy!

Zgodnie z zasadami konkursu, dwie najlepsze osoby z etapu dekanalnego wezmą udział w finale diecezjalnym, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Szkole Podstawowej w Kowalkach k/Rypina. Oznacza to, że Asia po raz drugi z rzędu, będzie reprezentować Szkołę Podstawową nr 4 w Mławie w takim finale.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB