Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Uwaga! Możliwe utrudnienia w ruchu w związku z planowanym protestem rolników

2024-02-08 08:30:00 (ost. akt: 2024-02-07 23:35:42)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

W piątek (09.02), ulicami Mławy oraz drodze relacji Trzcianka- Mława, zaplanowany został przejazd protestujących rolników. Dla kierowców oznacza to utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy o zachowanie spokoju i stosowanie się do poleceń policjantów. Zachęcamy także do korzystania z alternatywnych tras. Protest zaplanowany od godziny 10, ma potrać ok. 4 godzin.

Na terenie pow. mławskiego protest ma się rozpocząć na placu targowym w Konopkach. Następnie rolnicy planują przejazd drogą relacji Trzcianka – Mława. W Mławie poruszać się będą drogą W 544 od Ronda Wolności w kierunku centrum, ulicami: Powstańców Styczniowych, Sienkiewicza, Lelewela, Warszawska. Następnie powrót na plac targowy w Konopkach.

W najbliższym sąsiedztwie powiatu mławskiego, protest ma się odbyć także na drodze krajowej nr 60 relacji Dreglin – Glinojeck oraz Gołymin-Ośrodek – Ciechanów, a także na drodze wojewódzkiej nr 616 Grudusk – Ciechanów i drodze wojewódzkiej nr 617 Przasnysz – Ciechanów.

Piątkowe protesty rolników zaplanowano na drogach całego kraju. Warto zatem wziąć to pod uwagę, planując wyjazd. Apelujemy do kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość. Jeśli tego dnia planujemy wyjazd, warto wcześniej zaplanować trasę i skorzystać z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Zachęcamy do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją.

asp.szt. Anna Pawłowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB