Poniedziałek, 30 marca 2020. Imieniny Amelii, Dobromira, Leonarda

Otwarcie Dziennego Domu Seniora w Mławie

2020-01-31 13:23:22 (ost. akt: 2020-01-31 14:52:04)

Podziel się:

W piątek, 31 stycznia miało miejsce oficjalne otwarcie Dziennego Domu Seniora w Mławie. Mławscy seniorzy będą brali udział m.in. w zajęciach rekreacyjnych i edukacyjnych.

W oficjalnym otwarciu wzięli udział nie tylko seniorzy, ale również zaproszeni goście. Na sali nie zabrakło starosty Jerzego Rakowskiego, przewodniczącego Rady Miasta Lecha Prejsa, burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego oraz wieceburmistrzów: Szymona Zejera i Janiny Budzichowskiej.

Dla mieszkańców Mławy to bardzo radosny dzień, pomimo tej aury. Kto to słyszał, że o tej porze roku pada deszcz? Ale tutaj jak jesteśmy wszyscy zgromadzeni, cieszymy się, że możemy uczestniczyć w takiej ceremonii, uroczystości otwarcia tego przedsięwzięcia, obiektu. (...) Cieszę się, że chcieli Państwo przyjąć zaproszenie i dać początek Domu Seniora „Senior +" w Mławie. - mówił burmistrz Sławomir Kowalewski.

Po przemówieniach nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi, którego dokonały władze miasta i powiatu. Tego dnia nie zabrakło także występu seniorów, którzy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Upływa szybko życie". Akompaniował im 96 - letni podopieczny Domu Seniora, który zagrał na harmonijce. Po części oficjalnej przyszedł czas na zwiedzanie nowej placówki.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Bartkowski Bogusław #2860333 | 176.103.*.* 1 lut 2020 14:04

    Jakoś to dziwnie poprowadzono otwarcie tego domu dziennego pobytu Seniora. Nikogo nie powiadomiono z rady seniorów,która przecież w Mławie istnieje. Nie uzgodniono z tą Radą wyposażenia tego domu. Nawet na żadnym zdjęciu nie widać ani jednego członka z Rady Seniorow. I jeszcze te kłamstwo że byli seniorzy na otwarciu. Może i byli ale tylko ci co zapisani na ten pobyt. Bardzo brzydko postąpiono. W żadnych klubach mławskich seniorów powiadomień o otwarciunie było. Oj...brzydko ...bardzo brzydko!!!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)