Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Nietrzeźwi kierowcy na drogach naszego powiatu

2019-10-24 18:00:14 (ost. akt: 2019-10-24 15:07:57)

Podziel się:

W minionym tygodniu mławscy policjanci mieli do czynienia z serią kolejnych kierowców, którzy wykazali się nieodpowiedzialnością i wsiedli za kółko pod wpływem alkoholu.

W sobotę (19 października), ok. godz. 9:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie informujące o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego w Mławie na ul. Generała Władysława Andersena. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 45-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy. Mężczyzna kierował samochodem, marki Opel Astra, mając w organizmie ponad 1,85 promila alkoholu.

W niedzielę (20 października), ok. godz. 18:00, dyżurny KPP w Mławie otrzymał zgłoszenie informujące o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego po drodze DK 7 w Strzegowie. Patrol policji, który został skierowany na miejsce zdarzenia zatrzymał 32-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

W poniedziałek (21 października), ok. godz. 00:15 na drodze relacji Mława – Turza Mała, patrol policji zatrzymał 36 – letniego mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna kierował pojazdem marki VW Passat w stanie nietrzeźwości – widoczne oznaki, zeznania świadka oraz pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Tego samego dnia (21 października) ok. godz. 17:30 na ul. Szreńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał 59 – letniego mieszkańca gm. Wieczfnia Kościelna. Mężczyzna kierował pojazdem marki Opel Astra w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu oraz pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Z kolei w środę, ok. godz. 08:00 na ul. Piłsudskiego w Mławie, patrol policji zatrzymał 57 – letniego mieszkańca gm. Lipowiec Kościelny. Mężczyzna kierował pojazdem marki Volkswagen Passat w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,30 promila alkoholu.
IP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB