Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Kolejne kradzieże i wyłudzenia

2019-10-15 16:00:43 (ost. akt: 2019-10-15 14:23:18)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podziel się:

Mławscy policjanci otrzymali kolejne zgłoszenia dotyczące kradzieży i wyłudzeń na terenie naszego powiatu. Złodzieje kradli nawet zdrapki.

W poniedziałek 14 października br., ok. godz. 11:30 w Szreńsku, nieznani sprawcy, w rozmowie telefonicznej z zastrzeżonego numeru telefonu, usiłowali doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy 66 - letnią mieszkankę powiatu mławskiego. Sprawca podając się za policjanta informował, że pieniądze na koncie bankowym zgłaszającej są zagrożone, ponieważ zostały udostępnione jej dane osobowe. Zamierzonego czynu nie osiągnęli z uwagi na postawę pokrzywdzonej.

Tego samego dnia do KPP Mława zgłosił się 37 – letni mieszkaniec Mławy, który zawiadomił, że w dniu 8 października br., ok. godz. 18:00, Mława, ul. Rynkowa, nieznany sprawca dokonał kradzieży 7 sztuk paczek różnego rodzaju zdrapek LOTTO. Straty poniesione w wyniku zdarzenia wyniosły ponad 1800 zł.

Na początku października br., Łomia, gm. Lipowiec Kościelny, nieznany sprawca po uprzednim wymontowaniu dwóch akumulatorów pochodzących z maszyny rolniczej – kombajn, dokonał ich kradzieży powodując straty w wysokości ponad 1500 zł na szkodę 65 – letniego mieszkańca gm. Lipowiec Kościelny.
IP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB