Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Jeden nietrzeźwy kierowca, drugi na zakazie

2019-10-10 11:43:15 (ost. akt: 2019-10-10 12:06:09)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podziel się:

W środę, 9 października funkcjonariusze policji zmuszeni byli do interwencji w sprawie dwóch nieodpowiedzialnych kierowców. Jeden z nich był nietrzeźwy, a drugi prowadził auto mimo zakazu sądu.

W środę ok. godz. 11:30, na ul. Sienkiewicza w Mławie, patrol policji zatrzymał 56 – letniego mieszkańca gm. Wiśniewo. Mężczyzna kierował samochodem marki Fiat po drodze publicznej, pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Tego samego dnia ok. godz. 15:00 na tej samej ulicy policjanci zatrzymali 45– letniego mieszkańca gm. Wiśniewo. Mężczyzna kierował samochodem marki Mazda w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,65 promila alkoholu. Trwają czynności policji.
IP

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. geniek #2802829 | 46.169.*.* 11 paź 2019 00:00

    o 18ej na Sienkiewicza - Sportowa byłem świadkiem jak prawie srebrzysty jakiś prawie by przejechal staruszkę NA PASACH !!! a milicja se nie możet z tym poradzić jak na chodnikach Sienkiewicza regularnie parkują bez pozstawiania pieszemu obowiązkowego półtora metra chodnika i nagminnie tyłem włączają się do ruchu głównej ulicy mniasta… ta milicja przepisów o Ruchu Drogowym prawdopodobnie sama nie zna... NA SYGNALE Straż Pożarna na Sienkiewicza koło Tabaku przez minutę NIE MOGLI WJECHAĆ na osiedle kilkaset ludzi uwięzionych pozbawionych dojazdu Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej każdego dnia - staruszki i małe dzieci - milicja oraz prokurator Bagiński w ogóle nie reaguje na moje zgłoszenia

    ! - + odpowiedz na ten komentarz