Niedziela, 7 marca 2021. Imieniny Flicyty, Kajetana, Pauli

Zapisz się na taneczne, wokalne lub plastyczne zajęcia do MDK-u

2019-08-31 09:00:00 (ost. akt: 2019-08-30 13:36:17)

Podziel się:

Rok szkolny za pasem. Warto rozpocząć go pełną parą i postawić na rozwój swoich zainteresowań i pasji. Już od października zostaną zorganizowane zajęcia w mławskim MDK-u. Bez względu na to, czy interesujesz się tańcem, śpiewem, czy malarstwem - znajdziesz coś dla siebie!

Już od października w Miejskim Domu Kultury w Mławie rozpocznie się nowy sezon zajęć artystycznych. Oferta dedykowana jest nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także osobom dorosłym oraz seniorom. Wszyscy zainteresowani mogą zapisać się w dniach 2-30 września 2019 r. Harmonogram zajęć MDK poda w przyszłym tygodniu.

Jeżeli chcesz nauczyć się tańczyć, malować, śpiewać i poznać nowe, fantastyczne osoby pełne pasji - to będzie strzał w dziesiątkę. Rozwijaj swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów i kreatywnie spędzaj czas wolny!

Ważna informacja !
1. Zapisów na zajęcia można dokonać tylko w recepcji Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Nie można zrobić tego telefonicznie.
2. Zgłoszenia uczestnictwa może dokonać tylko osoba dorosła lub powyżej 16 roku życia.
3. Przy zapisach konieczne jest wypełnienie karty uczestnika zajęć i zapoznanie się z klauzulą informacyjną Miejskiego Domu Kultury w Mławie oraz podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
4. W przypadku zapisów na zajęcia prowadzone indywidualnie termin i godzinę zajęć należy ustalić z instruktorem.

W Miejskim Domu Kultury będą prowadzone zapisy na wszystkie zajęcia, z wyjątkiem kursów prowadzonych przez Panią Annę Schlueter. Więcej informacji na temat zajęć prowadzonych przez panią instruktor mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 506 08 64 64.
MDK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB