Sobota, 4 kwietnia 2020. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Wandale grasują w Mławie

2019-06-17 18:00:28 (ost. akt: 2019-06-17 15:10:24)

Podziel się:

W ostatni weekend policja miała do czynienia z chuliganami, którzy dewastowali w Mławie samochody. Łączne straty, które spowodowali wandale wynoszą 2700 zł.

W sobotę na ul. Abn. Nowowiejskiego, 20-letni mieszkaniec Mławy uszkodził pojazd marki VW Passat poprzez wybicie szyby w tylnych drzwiach pojazdu i uszkodzenie powłoki lakierniczej. Straty poniesione w wyniku zdarzenia oszacowano na ponad 700 zł.

Do podobnego zdarzenia doszło także w niedzielę na ul. Marszałkowskiej w Mławie, w rejonie „Łysej Góry”. Tam nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą oraz zewnętrzne lusterko pojazd marki Mazda 6. Straty poniesione w wyniku zdarzenia oszacowano na kwotę ponad 2 tys. zł. Trwają czynności policji.
(IP)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. geniek #2751399 | 46.76.*.* 23 cze 2019 13:42

    cywilizacja znaczy się prawo i sprawiedliwość społeczna wreszcie wyręcza niezainteresowaną policję poprawą bezpieczeństwa zwłaszcza pieszych staruszków i maluchów na chodnikach gdzie święte krówska bezkarnie parkują a policja nęka informatorów i zdenerwowanych bezradnych pieszych wzywając na wyczerpujące przesłuchania w celu zniechęcenia żądających skutecznej ochrony pieszych na chodnikach a prokurator Bagiński twierdzi że to właśnie w celu dla dobra zgłaszającego takie wsparcie otrzymuje...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz