Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Dwa agresywne psy zaatakowały trzeciego [UWAGA. DRASTYCZNE ZDJĘCIA I FILM]

2019-05-30 16:10:36 (ost. akt: 2019-06-04 10:20:49)
Zaatakowany pies jest w stanie krytycznym

Zaatakowany pies jest w stanie krytycznym

Podziel się:

Jeszcze nie tak dawno głośno było o sprawie amstafa, który pogryzł dwójkę małych dzieci w Łomi. Dziś nasz czytelnik przesłał nam film, na którym widać jak dwa agresywne psy zaatakowały trzeciego na jednej z posesji w Nosarzewie Borowym w gminie Szydłowo.

Pies ledwo przeżył i znajduje się w stanie agonalnym. Aby rozdzielić agresywne psy potrzebna była interwencja przypadkowych przechodniów.

— Całe zdarzenia trwało dość długo. Staraliśmy się rozdzielić te zwierzęta. W chwili kiedy zbliżaliśmy się do nich, dwa agresywne psy były tak rozwścieczone, że mogły się rzucić na nas. Na całe szczęście udało się nam jakoś uratować zaatakowanego czworonoga. Wezwaliśmy również weterynarza, który podał mu zastrzyk i wprowadził psa w stan jakby śpiączki — powiedział nam jeden ze świadków zdarzenia.

Według naszych informacji zaatakowany czworonóg, mimo odniesionych obrażeń, powinien przeżyć.


Film został nakręcony ku przestrodze i jest potwierdzeniem niebezpiecznych sytuacji oraz ludzkiej bezmyślności. Osoba nagrywająca film narażała własne zdrowie ratując małego psa przed agresywnymi napastnikami.


(SW)

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. CAVE CANE #2794006 | 77.115.*.* 20 wrz 2019 22:09

  Pewno ten trzeci piesek to mięso armatnie dla tych picbuli. Żeby sobie potrenowały sztuki walki...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Iłowianka #2743396 | 80.55.*.* 6 cze 2019 14:43

  Policja przyjedzie i jak w Iłowie mimo, że pies pogryzł innego psa na jego własnej posesji pouczą właściciela psa rasy agresywnej (trzeci raz!). Trzeba samemu dać się pogryźć, a najlepiej zagryźć to wtedy policja może coś zrobi. Ulicą strach przejść tak pies ujada przy ogrodzeniu i nikt nie widzi, że jak kolejny raz uda mu się wydostać to stanie się tragedia. Brak słów !!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. niedowiary #2740992 | 37.47.*.* 31 maj 2019 18:38

  Biedactwo. Widać, że znęcanie / właściwie zabijanie sprawia im przyjemność. Gdyby Państwo "przechodnie" nie zareagowali zapewne straciłby życie. Mam nadzieję, że właściciel psów poniesie konsekwencje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz