Czwartek, 28 marca 2024. Imieniny Anieli, Kasrota, Soni

Sukcesy sportowe dziewcząt z SP1 w Mistrzostwach Powiatu Mławskiego

2019-05-23 09:00:00 (ost. akt: 2019-05-22 14:04:03)

20 maja na Stadionie Miejskim w Mławie odbyły się mistrzostwa naszego powiatu w lekkoatletyce. Ze Szkoły Podstawowej nr 1 startowali uczniowie z klas siódmych i ósmych.

Mistrzynią powiatu w skoku wzwyż została Zuzanna Piotrkowska. Zuzia zajęła też III miejsce w biegu na dystansie 300m. Wicemistrzynią w biegu na dystansie 100m została Anna Wtulich. Dziewczęta występując w składzie: Ania Wtulich, Zuzia Piotrkowska, Julia Wasiłowska i Ola Głoskowska zajęły II miejsce w biegu sztafetowym 4x100m, zdobywając tym samym wicemistrzostwo powiatu. Wymienione dziewczęta awansowały do Mistrzostw Rejonowych, które odbędą się w Ciechanowie. Gratulujemy naszym sportsmenkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.