środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Mławski zespół Cantare świętował 7 -lecie

2019-02-14 09:05:22 (ost. akt: 2019-02-14 09:45:14)
Członkowie zespołu otrzymali niespodziankę - tort urodzinowy

Członkowie zespołu otrzymali niespodziankę - tort urodzinowy

Podziel się:

Zespół Artystyczny Seniorów „Cantare" działający w mławskim MDK-u obchodził 7 - lecie swojego powstania. Jak przystało na prawdziwe urodziny, nie zabrakło przyjęcia z przepysznym tortem.

Zespół bierze udział w najważniejszych lokalnych wydarzeniach artystycznych. Członkowie grupy nie boją się ambitnych repertuarów i podczas każdej próby starają się sprostać wymaganiom, jakie stawia przed nimi kierownik chóru.
W poniedziałek, 11 lutego obchodzili szczęśliwą, 7 rocznicę powstania zespołu. Z tej okazji odbyło się przyjęcie, na którym pojawili się przedstawiciele władz samorządowych: Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski i Przewodniczący Rady Miasta Mława Lech Prejs.
Podczas uroczystości jubilaci zostali mile zaskoczeni tortem urodzinowym, który przygotowali dla nich cukiernicy z „Piekarni-Cukierni Szczepkowscy”. Wszyscy spędzili czas w radosnej atmosferze, choć nie zabrakło też chwili wzruszenia. Z zespołu odszedł jego najstarszy członek - Pan Józef Ziemlewicz. Otrzymał on wiele upominków, które będą mu przypominać wspólne występy z przyjaciółmi.
Życzymy zespołowi „Cantare" jeszcze wielu lat działalności i uświetniania swoimi występami miejskich wydarzeń.

(NT)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB