środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Życzenia dla babć i dziadków na choince szklonej

2019-01-26 17:36:57 (ost. akt: 2019-01-26 18:02:52)
Dzieci złożyły życzenia swoim babciom i dziadkom

Dzieci złożyły życzenia swoim babciom i dziadkom

Autor zdjęcia: Szymon Wyrostek

Podziel się:

W Szkole Podstawowej w Głużku odbyła się choinka szkolna. Na niej dzieci wcieliły się w rolę aktorów i przedstawiły baśń: Dwie Dorotki.

Choinka szkolna odbyła się w sobotę, 26 stycznia. Oprócz uczniów, dyrekcji i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Głużku pojawili się rodzice, rodzeństwo i dziadkowie mały aktorów.

Dzieci przedstawiły widowisko o Dwóch Dorotkach i Pani Zimie. Następnie uczniowie recytowali wiersze i zaśpiewali wspólnie piosenkę specjalnie dla swoich babć i dziadków.

Po występie artystycznym dyrektor szkoły Jacek Wiśniewski zaprosił wszystkich do zabawy tanecznej i licytacji laleczek UNICEF pod nazwą Wszystkie Kolory Świata.

(SW)

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA to już piąta polska edycja światowego projektu edukacyjno – pomocowego UNICEF, którego początki sięgają 1999 roku.

Przedstawiciele zachęcają do niesamowitej przygody zarówno najmłodszych przedszkolaków, uczniów, jak ich starszych kolegów, a także nauczycieli i całe środowisko pedagogiczne.

Oczywiście można do działania zachęcać rodziców, dziadków i opiekunów, których wsparcie w tym projekcie będzie nieocenione.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB