środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Rudnik wystąpi w Opolu

2018-05-22 12:24:26 (ost. akt: 2018-05-22 12:25:54)

Podziel się:

RUDNIK wystąpi 8 czerwca na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w konkursie „Przebój na Mundial”. Jego najnowszy utwór „Twój dzień”, który zapowiada nową płytę artysty, ma szansę stać się oficjalnym hymnem zagrzewającym polską reprezentację do zwycięstwa podczas zbliżającego się Mundialu.

Już teraz liczymy i zachęcamy mieszkańców Mławy do głosowania, będzie to konkurs SMS, który możemy wspólnie wygrać! Niech piosenka mławianina pomoże Polakom w boju podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

O przebój na rozpoczynający się za miesiąc Mundial powalczą: Pectus - "Smak zwycięstwa"; InoRos - "Dawaj Polska", Rudnik - "Twój dzień", Orły.PL - "Chodź na mecz", KOMBI - "Polska drużyna", Chucho & HCR - "Ole Ole", Blondyn i polscy fani z Irlandii - "Lecimy do Rosji". Koncert wyreżyseruje Konrad Smuga.

Adam RUDNIK Rudnicki jest wszystkim doskonale znany jako gwiazda zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM), który zajął drugie miejsce w programie Must Be The Music i stał się jedną z największych, polskich młodzieżowych marek muzycznych. Po zaprzestaniu działalności muzycznej zespołu, artysta zdecydował się na realizację kariery solowej.

RUDNIK ma na swoim koncie duże sukcesy medialne. Uczestniczył w największych festiwalach radiowo-telewizyjnych. Zdobył m.in. nagrodę specjalną na „Polsat SuperHIT Festiwal 2015” w koncercie „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”, a także statuetkę podczas „Lato ZET i Dwójki 2015” w Koszalinie za wielki przebój „Zawsze do celu”.

Obecnie RUDNIK kończy pracę nad nową, solową płytą, która z pewnością będzie dużą niespodzianką na polskim rynku muzycznym. Producentem albumu jest twórca znanego hitu „Zawsze do celu” Jakub Mańkowski. Managementem artysty od wielu lat zajmuję się manager Adrian Zalewski, który wspólnie z partnerami zadba o sukces nowej płyty. Album będzie nosił tytuł „Zmierzaj zawsze do celu!”.

mlawa.pl

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jarek #2506374 | 212.160.*.* 23 maj 2018 11:07

    brawo panie Rudnik

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Mława #2506295 | 37.47.*.* 23 maj 2018 07:18

    Gratuluję walcz Mlawiaku

    ! - + odpowiedz na ten komentarz