Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

43-latek zginął w pożarze

2017-12-19 11:19:12 (ost. akt: 2017-12-19 11:20:31)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie pożaru, przy ul. Padlewskiego w Mławie. W drewnianym budynku, bez prądu, gazu i wody przebywały trzy osoby, zginął 43- letni mężczyzna.

Przyczyny tragicznego pożaru ustala policja i prokuratura.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, ok. godz. 17:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w chwili wybuchu pożaru, w pustostanie przebywały trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta. Kobiecie udało się opuścić budynek o własnych siłach, jednego z mężczyzn wynieśli z palącego się budynku strażacy, drugiego nie udało się uratować. Ofiara pożaru to 43- letni mieszkaniec pow. żuromińskiego, przebywający na terenie Mławy. Uratowany przez straż pożarną mężczyzna został przewieziony z objawami zaczadzenia do szpitala w Mławie, gdzie pozostał na obserwacji. Kobieta, która sama opuściła budynek, była pod wpływem alkoholu. Jak wstępnie ustalono, pożar powstał na skutek zaprószenia ognia. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.
Apel policji – zima to trudny czas dla osób bezdomnych, koczujących w opuszczonych budynkach, altanach działek, bez ogrzewania i prądu. Policja apeluje o przekazywanie informacji dotyczących osób koczujących lub przebywających w warunkach zagrażających życiu i zdrowiu. Twoja reakcja ma znaczenie.

KPP Mława

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB