Triathlon.Łachut najlepszy z mławian

2017-09-22 11:29:52 (ost. akt: 2017-09-22 11:30:53)
Mławscy triathloniści w Malborku

Autor zdjęcia: Zbiory prywatne

W Malborku rozegrana została kolejna edycja zawodów triathlonowych Castle Malbork im. Bartosza Kubickiego. Na najdłuższym dystansie IronMan (226 km) wystartowało trzech mławian, drugie miejsce zajął Wojciech Łachut- Twister Team.

Na najdłuższym dystansie (pływanie- 3,8km, rower- 180 i bieg- 42,2) rywalizowało 167 zawodników. Zwyciężył Jakub Kimmera z Zelowa (9:10,11), na drugim miejscu finiszował najlepszy z mławian Wojciech Łachut z wynikiem 9:25,19. W kat. M- 35 stanął na najwyższym stopniu podium. Drugi z naszych zawodników Andrzej Marek w kat. Open sklasyfikowany był na 42 miejscu, w kat. M- 40 był dziesiąty. Łukasz Wiśniewski zajął 73 miejsce, w kat. M- 25 sklasyfikowany na 10 miejscu. Na krótszym dystansie ? IronMan startował Sebastian Kwieciński, który w klasyfikacji Open zajął 34 miejsce z czasem 2:28,29, w kat. M- 40 był szósty.