Sobota, 17 listopada 2018. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

CZYTELNICY SYGNALIZUJĄ: Maszyna zabrała mi 1 000 zł

2016-03-03 08:58:11 (ost. akt: 2016-03-03 09:01:41)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Nasz czytelnik twierdzi, że został „oszukany” przez jeden z wpłatomatów znajdujących się na terenie Mławy. Jak mówi, przy próbie wpłaty 5000 zł, stracił 1000 zł. Bank nie uznał reklamacji klienta, a ten odwołał się od jego decyzji.

List Czytelnika

1 lutego dokonywałem wpłaty 5000 tys. zł. Wpłatomat ku mojemu zdziwieniu, po przeliczeniu banknotów, wyświetlił kwotę 4000 tys. zł. Anulowałem wiec wpłatę i otrzymałem zwrot właśnie w powyższej kwocie. Natychmiast zadzwoniłem do mojego banku. Po wskazówkach konsultanta miałem czekać na reklamacje 1000 zł i taką po kilku dniach otrzymałem. Później, wchodząc na konto zauważyłem obciążenie mojego konta właśnie kwotą 1000 zł. Dostałem też informację, że po przeliczeniu banknotów we wpłatomacie nie zauważono nadwyżki i stało się to powodem obciążenia.
Emil Kwaśniewski

Bank w mailu skierowanym do pana Emila poinformował, że nie znajduje podstaw do zasadności zwrotu reklamowanej kwoty. W korespondencji podkreślono, iż postępowanie reklamacyjne wykazało, że 1 lutego w wymienionym wpłatomacie podczas transakcji wszystkie włożone banknoty zostały prawidłowo zwrócone. W mailu bank zaznaczył również, że podczas transakcji nie wystąpił żaden błąd ani zacięcie, które mogłoby świadczyć, że banknoty utknęły w maszynie. Rozładowanie maszyny, według banku, nie wykazało nadwyżki. Pan Emil nadal czeka na rozstrzygnięcie sprawy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. alka #1975008 | 178.36.*.* 13 kwi 2016 10:31

    Coraz więcej jakichś dziwnych przypadków z wpłatomatami i bankomatami, Moja znajoma chciała pobrać gotówkę z bankomatu, za pierwszym razem nie otrzymała gotówki tylko pokwitowanie, ponieważ pieniądze były jej koniecznie potrzebne drugi raz spróbowała pobrać i za drugim razem udało się. Zgłosiła ten fakt do banku, bank grzecznie pieniądze zwrócił ale po tygodniu zabrał, bo podobno operacja odbyła się prawidłowo (tak stwierdziła firma obsługująca bankomat), po interwencji w końcu zwrócono jej pieniądze, ale uznano w piśmie, które dostała od banku, że jest oszustką czy też naciągaczką. Kobieta nigdy nikogo nie oszukała, wyciąga pomocną dłoń do potrzebujących, a coś o co ją oskarżono po prostu nie mieści się w głowie

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Anna P #1971260 | 164.126.*.* 8 kwi 2016 05:59

    Witam interesuje mnie bardzo rozwiązanie tej sprawy bo parę dni temu miałam prawie identyczną sytuacje tylko ze w Łodzi. Jeśli to możliwe proszę o kontakt pigwa277@wp.pl pozdrawiam

    ! - + odpowiedz na ten komentarz