Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Spotkanie gimnazjalistów z Jarosławem Miłoszem

2015-09-16 20:25:44 (ost. akt: 2015-09-16 20:31:30)

Autor zdjęcia: Joanna Wtulich

Podziel się:

Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stupsku brali udział w spotkaniu z Jarkiem Miłoszem – absolwentem naszej szkoły, który obecnie pływa na statkach jako specjalista automatyk.

W czasie spotkania Jarek najpierw opowiedział młodzieży o swojej nauce w Akademii Morskiej w Gdyni. Ukończył wydział elektryczny, specjalizacja automatyka okrętów. Potem przedstawił swoją zawodową drogę, możliwości rozwoju i awansu. Jarek pływa już 9. miesiąc.
W trakcie spotkania podzielił się również swoimi przemyśleniami na temat pracy i obowiązków. Wspominał czasy, kiedy był uczniem Gimnazjum w Stupsku. Odpowiadał też obszernie na pytania zadawane przez uczniów. Starał się zmotywować naszą młodzież do wytrwałej, chociaż ciężkiej pracy, przynoszącej, jak w jego przypadku, wymierne efekty w postaci dobrego stanowiska.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: KLIKNIJ Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie Pomogę: Monika Piskorz
 
Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ZSStupsk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB