Wtorek, 18 września 2018. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Wizyta w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie

2015-12-10 15:48:47 (ost. akt: 2015-12-10 15:53:01)

Podziel się:

Samorządy Uczniowskie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II – szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół w Stupsku zorganizowały zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w Schronisku dla psów w Pawłowie.

Dzieci i młodzież zbierały karmę przez dwa tygodnie w listopadzie i grudniu. W sumie w czasie zbiórki zgromadzono 73 kg karmy suchej i w puszkach. 10 grudnia 2015 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z opiekunami dostarczyli karmę do schroniska. Uczniowie rozmawiali z kierowniczką oraz pracownikami schroniska na temat możliwości adopcji psów przez osoby indywidualne. Zainteresowane osoby mają możliwość obejrzenia piesków na stronie www.facebook.com/schroniskopawlowo. Uczniowie zostali też oprowadzeni po obiekcie.
Było to dla uczniów cenne doświadczenie, ponieważ pokazało, jak niewielka jest pomoc, której udzielili, a jednocześnie jak koniecznie potrzebna, żeby choć w niewielkim stopniu ulżyć losowi bezpańskich, porzuconych psów.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Źródło: ZSStupsk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB