Sobota, 28 marca 2020. Imieniny Anieli, Kasrota, Soni

Marcin Bagiński nowym szefem prokuratury

2015-03-11 13:29:23 (ost. akt: 2015-03-11 13:32:29)
Marcin Bagiński (z lewej) odbiera dekret z rąk Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta

Marcin Bagiński (z lewej) odbiera dekret z rąk Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta

Autor zdjęcia: pg.gov.pl

Podziel się:

Mławska prokuratura ma nowego szefa. Prokurator Generalny powierzył funkcję Prokuratora Rejonowego w Mławie Marcinowi Bagińskiemu. Odebrał on dekret 3 marca 2015 r.

Tego dnia w prokuraturze generalnej odbyła się uroczystość wręczenia nominacji na stanowiska prokuratorów i asesorów w prokuraturach rejonowych.

4-letnia kadencja
nowego szefa

Marcina Bagińskiego powołano do kierowania prokuraturą przez najbliższe 4-lata. - Decyzją Prokuratora Generalnego zostałem powołany do pełnienia funkcji z dniem 8 marca 2015 roku - poinformował nas Marcin Bagiński. Nowy Prokurator Rejonowy w Mławie pochodzi z okolic naszego miasta . W prokuraturze pracuje od 2007 roku, od kiedy to zaczął pełnić funkcję w Płońsku. W 2009 roku przeniesiono go do Mławy. Nowy szef prokuratury jest żonaty i wspólnie z żoną wychowuje dziecko.

Nowa kadencja,
nowy szef

Powód zmian? Skończyła się kadencja poprzedniego szefa prokuratury Janusza Marcysiaka. Prokurator Generalny zdecydował o powierzeniu funkcji Marcinowi Bagińskiemu. Nowy Szef poinformował nas, że jego poprzednik, Janusz Marcysiak, nie pracuje już w Mławie lecz w Płocku, pozostając do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Płocku. Dotychczasowy zastępca prokuratora rejonowego, Krzysztof Molenda, zostaje na stanowisku. Jego kadencja upływa w lipcu 2015 roku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB