Zbliżają się wybory samorządowe. 16 listopada 2014 roku będziemy wybierać wójtów, burmistrza Mławy oraz radnych gminnych i powiatowych. Kandydatury na stanowiska mogą zgłaszać wyłącznie komitety wyborcze. Do 7 września był czas na zarejestrowanie komitetów. Sprawdziliśmy ile ich powstało i kto je reprezentuje.
DZIERZGOWO
1. KWW Młodzi dla Gminy Dzierzgowo, pełnomocnik Mariusz Zakrzewski
2. KWW Karola Lubowiedzkiego, p. Witold Jan Spodobalski
3. KWW Roberta Jelińskiego, p. Tomasz Pawlak
4. KWW Wsi Szumsk, p. Jolanta Sadkowska
5. KWW Agnieszki Bedra, p. Agnieszka Ewa Bedra z siedzibą w Rzęgnowie
6. KWW Wsi Kitki, p. Janusz Czupryn
7. KWW Szumsk, p. Iwona Barbara Betlińska
8. KWW Gminy Dzierzgowo, p. Jan Zakrzewki
9. KWW Wyborczy Wyborców Wacława Bartnikowskiego, p. Wacław Bartnikowski
WIŚNIEWO
1. KWW Witolda Starus, p. Krystyna Pawłowska
2. KWW Artura Ciesielskiego, p. Artur Ciesielski Podkrajewo
3. KWW Zbigniewa Kleniewskiego, p. Piotr Lewandowski
4. KWW Zbigniewa Kleniewskiego Nasza Gmina, p. Dariusz Lewandowski
5. KWW Zbigniewa Markiewicza, p. Ryszard Bielski
1. KWW Młodzi dla Gminy Dzierzgowo, pełnomocnik Mariusz Zakrzewski
2. KWW Karola Lubowiedzkiego, p. Witold Jan Spodobalski
3. KWW Roberta Jelińskiego, p. Tomasz Pawlak
4. KWW Wsi Szumsk, p. Jolanta Sadkowska
5. KWW Agnieszki Bedra, p. Agnieszka Ewa Bedra z siedzibą w Rzęgnowie
6. KWW Wsi Kitki, p. Janusz Czupryn
7. KWW Szumsk, p. Iwona Barbara Betlińska
8. KWW Gminy Dzierzgowo, p. Jan Zakrzewki
9. KWW Wyborczy Wyborców Wacława Bartnikowskiego, p. Wacław Bartnikowski
WIŚNIEWO
1. KWW Witolda Starus, p. Krystyna Pawłowska
2. KWW Artura Ciesielskiego, p. Artur Ciesielski Podkrajewo
3. KWW Zbigniewa Kleniewskiego, p. Piotr Lewandowski
4. KWW Zbigniewa Kleniewskiego Nasza Gmina, p. Dariusz Lewandowski
5. KWW Zbigniewa Markiewicza, p. Ryszard Bielski
SZYDŁOWO
1. KWW Szydłowo Nasza Mała Ojczyzna, p. Ewa Pietrzak
2. KWW Nasza Przyszłość, p. Alicja Teresa Rudnicka
3. KWW Gospodarny Szydłówek, p. Danuta Kotras
4. KWW „Janusz Biegaj", p. Janusz Biegaj
5. KWW Nasza Ziemia Szydłowo, p. Rafał Adam Zamojski
6. KWW Ankiewicz, p. Stanisława Boczkowska
7. KWW Pawlak, p. Małgorzata Klicka
LIPOWIEC KOŚCIELNY
1. KWW "Przyjazna Gmina", p. Agnieszka Rykowska
2. KWW Jerzego Wałkuskiego, p. Jerzy Wałkuski
3. KWW Ryszarda Karpińskiego, p. Andrzej Jan Jaskulski
4. KWW Jarosława Goschorskiego, p. Andrzej Żurawski
STRZEGOWO
1. KWW Andrzeja Gutkowskiego, p. Ewelina Godlewska
2. KWW Sławomira Podleckiego, p. Dorota Podlecka
3. KWW Elżbieta Ratkowska, p. Elżbieta Ratkowska
4. KWW Jana Zdunkiewicza, p. Maciej Zdunkiewicz
5. KWW „Dla Gminy", p. Agata Zarzycka
6. KWW Wiesława Zalewskiego, p. Jerzy Skrobisz
7. KWW „Wspólnota Strzegowska", p. Edward Charzyński
8. KWW Przemysława Pałuba, p. Agnieszka Pałuba
9. KWW Aliny Robakiewicz-Peć, p. Teresa Kurnicka
RADZANÓW
1. KWW Jolanta Krzewska, p. Renata Rejniak
2. KWW - Andrzej Wójcik, p. Barbara Romualda Wójcik
3. KWW Stefana Chrzanowskiego, p. Kazimierz Nowakowski
4. KWW Tomasza Borkowskiego, p. Stanisław Dariusz Kalinowski
GRUDUSK
1. KWW Rąbież Gruduski, p. Renata Jędrzejewska
2. KWW Wsi Purzyce-Trojany, p. Stanisław Kabziński
3. KWW Łysakowo 2014, p. Adam Lucjan Szczepankowski
4. KWW - Wsi Mierzanowo, p. Lucyna Janoszczyk
5. KWW "Jedność" Grudusk, p. Jerzy Marian Żerański
1. KWW Jolanta Krzewska, p. Renata Rejniak
2. KWW - Andrzej Wójcik, p. Barbara Romualda Wójcik
3. KWW Stefana Chrzanowskiego, p. Kazimierz Nowakowski
4. KWW Tomasza Borkowskiego, p. Stanisław Dariusz Kalinowski
GRUDUSK
1. KWW Rąbież Gruduski, p. Renata Jędrzejewska
2. KWW Wsi Purzyce-Trojany, p. Stanisław Kabziński
3. KWW Łysakowo 2014, p. Adam Lucjan Szczepankowski
4. KWW - Wsi Mierzanowo, p. Lucyna Janoszczyk
5. KWW "Jedność" Grudusk, p. Jerzy Marian Żerański
WIECZFNIA KOŚCIELNA
1. KWW Krystyny Pokus, p. Anna Drupiewska
2. KWW Jana Wareckiego, p. Alina Warecka
3. KWW Nasze Grzybowo, p. Stanisław Zagożdżon
SZREŃSK
1. KWW "Nasza Gmina Szreńsk", p. Honorata Maria Dyksińska
2. KWW - Bezpieczna Gmina, p. Hanna Brzezicka
3. KWW Nasza Gmina, p. Sylwia Stefańska
4. KWW "Razem Łatwiej", p. Wiesław Tadeusz Paszta
5. KWW Katarzyny Olewnik, p. Katarzyna Olewnik
1. KWW Krystyny Pokus, p. Anna Drupiewska
2. KWW Jana Wareckiego, p. Alina Warecka
3. KWW Nasze Grzybowo, p. Stanisław Zagożdżon
SZREŃSK
1. KWW "Nasza Gmina Szreńsk", p. Honorata Maria Dyksińska
2. KWW - Bezpieczna Gmina, p. Hanna Brzezicka
3. KWW Nasza Gmina, p. Sylwia Stefańska
4. KWW "Razem Łatwiej", p. Wiesław Tadeusz Paszta
5. KWW Katarzyny Olewnik, p. Katarzyna Olewnik
STUPSK
1. KWW Jana Chodziutko, p. Jerzy Dramiński
2. KWW Mieszkańców Gminy Stupsk, p. Iwona Dorota Wawrzyńczak
1. KWW Jana Chodziutko, p. Jerzy Dramiński
2. KWW Mieszkańców Gminy Stupsk, p. Iwona Dorota Wawrzyńczak
Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez
mieszkam #1495120 | 83.6.*.* 28 wrz 2014 10:13
50 lat w Szreńsku, a nie znam nikogo o nazwisku Dyksińska. Jakiś nowy działacz w gminie
Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! odpowiedz na ten komentarz
alka #1499477 | 178.36.*.* 4 paź 2014 09:09
Wyborco pamiętaj!!!!! Nigdy nie głosuj na rencistów, emerytów, ludzi niezamożnych, bo oni tylko chcą sobie dorobić do swoich niskich dochodów i mieć za co spokojnie przeżyć kolejny miesiąc. Ci ludzie będą w radzie UG, UM, Starostwa czy sejmiku tylko i wyłącznie POTAKIWACZAMI!!!!! ZANIM ZAGŁOSUJESZ - POMYŚL, NIE GŁOSUJ NA POTAKIWACZY, TYLKO NA TYCH CO BĘDĄ REPREZENTOWAĆ TWOJE INTERESY!!!!
Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)
ezo #1509699 | 178.36.*.* 16 paź 2014 17:49
Głosujcie w dalszym ciągu na PSL a będziecie mieli co kilometr kurniki albo hodowców zwierząt futerkowych oraz wiatraki.Tak, tak, te odory to także zasługa PSL, który zawsze idzie w układy z partią rządzącą.
Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! odpowiedz na ten komentarz