Wtorek, 23 lipca 2024. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Tragiczny finał poszukiwań 39-letniego mławianina. Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny

2023-12-08 10:47:24 (ost. akt: 2023-12-08 10:53:25)

Autor zdjęcia: KPP w Mławie

Podziel się:

Wczoraj, podczas poszukiwań, które skupiły się na terenie mławskiego lasu, odnaleziono ciało zaginionego, 39-letniego mławianina. Dziękujemy za liczne udostępnienia komunikatu o zaginionym oraz informacje, które były na bieżąco sprawdzane przez policjantów.

Zaginiony wyszedł z domu 1 grudnia rano, nie informując domowników. Zabrał ze sobą plecak. Tego samego dnia, późnym wieczorem, rodzina zgłosiła zaginięcie. Rozpoczęły się działania policji. Mławscy policjanci sprawdzili wszystkie miejsca, w których mógłby przebywać mężczyzna, sprawdzano dworce, ogródki działkowe, pustostany. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu komórkowego.

Dziękujemy wszystkim osobom, które udostępniły policyjny komunikat o zaginionym. Na podstawie ustaleń, poszukiwania w ciągu dwóch ostatnich dni, skupiły się przede wszystkim na terenie mławskiego lasu i prowadzone były we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

Wczoraj na terenie lasu, odnaleziono ciało mławianina. Z uwagi na trwające czynności oraz dobro rodziny, nie udzielamy bliższych informacji.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB