Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Zdarzenie drogowe w Niegocinie. Ranna została 15-letnia pasażerka

2023-08-22 15:40:17 (ost. akt: 2023-08-22 16:03:00)

Autor zdjęcia: KPP w Mławie

Podziel się:

Wczoraj wieczorem, w miejscowości Niegocin, gm. Lipowiec Kościelny, na skrzyżowaniu, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ranna została 15-letnia pasażerka, podróżująca w audi. Policja apeluje o ostrożność, przestrzeganie ograniczeń prędkości i stosowanie się do oznakowania na drodze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, kierujący audi 27-letni mieszkaniec Żuromina, wjeżdżając na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem 25-letniej mieszkance pow. mławskiego. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego kierowca audi zjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Ranna pasażerka audi, 15-letnia mieszkanka Żuromina, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Mławie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwają dalsze ustalenia, czynności prowadzi mławska komenda policji.
https://m.wm.pl/2023/08/orig/287-156944-1030348.jpg
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Niestosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości, lekceważenie oznakowania na drodze, brak uwagi za kierownicą, mogą doprowadzić do groźnego w skutkach zdarzenia. Kierując pojazdem jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie ale także innych uczestników ruchu drogowego – nikt nie jest sam na drodze. Zachowaj ostrożność.

asp.szt. Anna Pawłowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB