Poniedziałek, 15 lipca 2024. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Iveco uderzyło w ogrodzenie. Kierowca ranny

2022-12-19 13:53:15 (ost. akt: 2022-12-19 14:01:54)
Do zdarzenia doszło w Turzy Małej

Do zdarzenia doszło w Turzy Małej

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

— W sobotę rano na drodze W 563 w Turzy Małej doszło do zdarzenia drogowego — poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie. — Kierowca Iveco zjechał na prawe pobocze i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierujący Iveco 35-letni mieszkaniec Mławy, jadąc w kierunku Mławy, zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, zauważył na swoim pasie ruchu samochód osobowy i chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze. Kierujący subaru 34-letni mieszkaniec powiatu mławskiego twierdził natomiast, że jechał przeciwległym pasem i zatrzymał się przy osi jezdni, ponieważ chciał przepuścić Iveco a następnie skręcić w lewo, by wjechać na teren posesji.

W tym miejscu znajduje się podwójna linia ciągła. Nie doszło do zderzenia pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi. Ranny kierowca Iveco został przewieziony do szpitala w Mławie.

Trwają dalsze czynności i ustalenia. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Do zdarzenia doszło w Turzy Małej

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB