Piątek, 29 września 2023. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

MŁAWSCY KRYMINALNI ODZYSKALI SKRADZIONE ROWERY [zdjęcia]

2022-11-18 08:41:20 (ost. akt: 2022-11-18 08:45:22)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Mławscy kryminalni na podstawie prowadzonych ustaleń odnaleźli i zabezpieczyli na terenie Mławy 5 skradzionych rowerów. Podejrzany o kradzież 35-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratury, decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Policjanci poszukują właścicieli odzyskanych rowerów.

Zatrzymany 35-leni mieszkaniec Mławy był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Podczas przeszukania w użytkowanym przez niego garażu policjanci odnaleźli cztery rowery z zatartymi numerami identyfikacyjnymi oraz śladami malowania.

Piąty został porzucony przez sprawcę na ulicy. Mławianin usłyszał już zarzuty, na wniosek prokuratury, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, został aresztowany na 3 miesiące.

Żaden z odnalezionych rowerów nie był oznakowany. Złodziej zatarł numery nadane przez producenta, ramy rowerów mają także ślady malowania.

Policjanci ustalają właścicieli odzyskanych jednośladów. Jeśli rozpoznajesz na publikowanym zdjęciu swój rower, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi czynności tel. 47 703 62 57.
Informacja KPP








Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB