Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

UKRADŁ HULAJNOGĘ ELEKTRYCZNĄ, USIŁOWAŁ UKRAŚĆ ROWER. ZAREJESTROWAŁY GO KAMERY [zdjęcia]

2022-10-18 12:58:06 (ost. akt: 2022-10-18 13:02:06)
Zdjęcia z monitoringu

Zdjęcia z monitoringu

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Mławska Policja publikuje zdjęcia sprawcy kradzieży. Widoczny na zdjęciach, młody mężczyzna, wszedł do klatki schodowej bloku, na jednym z mławskich osiedli i z klatki schodowej ukradł hulajnogę elektryczną Xiaomi MI. Próbował też ukraść rower z hali garażowej. Jeśli go rozpoznajesz, niezwłocznie powiadom Policję.

Widoczny na zdjęciach mężczyzna wszedł do klatki schodowej bloku, zabezpieczając drzwi przed zatrzaśnięciem. Z budynku wyprowadził pozostawioną na klatce schodowej hulajnogę elektryczną.

Wcześniej próbował ukraś rower z hali garażowej, wprowadził go na klatkę schodową i porzucił. Sprawcę kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowania prowadzi mławska komenda Policji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, widocznego na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00 lub 47 703 62 56. Taką informację można przekazać anonimowo.

Można także wysłać wiadomość, korzystając ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.
Informacja KPP

Zdjęcia z monitoringu


Zdjęcia z monitoringu


Zdjęcia z monitoringu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB