Sobota, 10 grudnia 2022. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Nocny Turniej Piłki Nożnej Joker Mława Cup III

2022-10-17 09:37:35 (ost. akt: 2022-10-17 10:01:01)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

Podziel się:

Stowarzyszenie Joker Mława oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mławie zapraszają na Nocny Turniej Piłki Nożnej Joker Mława Cup III. Turniej odbędzie się w piątek 28 października na obiektach MOSiR w Mławie.

Turniej ma formułę otwartą. Grać mogą osoby powyżej 16 roku życia, zarówno amatorzy jak i o osoby zrzeszone, grające w klubach w lokalnych ligach piłkarskich.

Liczymy na kolejną udaną imprezę piłkarską w Mławie. Zapowiada się fajna zabawa. Już dziś udział potwierdziło kilka zespołów z innych miast, w tym bardzo mocne ekipy "Tanatos" z Warszawy, "Czarki" z Przasnysza czy też drużyna "No Name" z Drobina, która ostatnio doskonale prezentowała się w podobnych zawodach. Liczymy jeszcze na potwierdzenie reprezentantów z Ciechanowa i Płońska. Na starcie na pewno nie zabraknie lokalnych ekip z zawodnikami Joker Mława na czele, występującymi w roli gospodarza — komentuje Zbigniew Krystkiewicz, prezes Stowarzyszenia Joker Mława.

Prawdopodobnie będziemy grać na trzech boiskach jednocześnie. Zależy to od ilości zgłoszonych drużyn. Już dziś mamy 8 ekip, więc należy spodziewać się fajnej, męskiej rywalizacji — dodaje Krystkiewicz.

Zawody zaczynają się od godz. 19.00. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, gorącą herbatę i wodę dla wszystkich uczestników. Nie zabraknie oczywiście cennych nagród, pucharów, statuetek indywidualnych a także nagród rzeczowych.

Zaplanowano ponadto kilka konkursów sprawnościowych. Zarówno zawodnicy jak obecni kibice będą mogli zdobyć statuetki tzw. "Turbo Jokery" oraz nagrody rzeczowe.

Realizacja zawodów została dofinansowana ze środków: budżetu województwa mazowieckiego, budżetu miasta Mława, budżetu starostwa powiatowego w Mławie.
Honorowy patronat nad zawodami objęli Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski oraz Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB