środa, 10 sierpnia 2022. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Młody kierowca ranny w wypadku, do którego doszło w Głużku

2022-08-04 11:58:04 (ost. akt: 2022-08-04 12:02:23)
Zakleszczonego w pojeździe rannego kierowcę uwolnili strażacy

Zakleszczonego w pojeździe rannego kierowcę uwolnili strażacy

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Mławska Policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego, w którym ranny został 24-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Młody kierowca, na łuku drogi wypadł z drogi, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło wczoraj rano.

— Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, realizujących czynności na miejscu zdarzenia, na wyjeździe z miejscowości Głużek w kierunku miejscowości Podkrajewo, kierujący samochodem marki Audi A6, 24-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, jadąc z nadmierną prędkością, na łuku jezdni zjechał z drogi i uderzył w drzewo — informuje asp. Aneta Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. — Zakleszczonego w pojeździe rannego kierowcę uwolnili strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Mężczyzna był nieprzytomny. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi mławska komenda Policji.

Policja apeluje o ostrożność – chwila nieuwagi, brawury, złe samopoczucie, zmęczenie i rozkojarzenie za kierownicą mogą się zakończyć tragedią. Warto o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się ruszyć w drogę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB