Piątek, 23 lutego 2024. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Glinki Cup 2022 za nami

2022-07-06 11:15:00 (ost. akt: 2022-07-06 11:13:24)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Podziel się:

Szósta edycja GLINKI CUP 2022 o Puchar Wójta Gminy Radzanów Przemysława Pakuszewskiego już za nami. Wygrał Swojęcin. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie zwykłe Glinki CUP.

Tradycyjnie już w turnieju udział zadeklarowało 10 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Niestety w dniu turnieju na starcie nie pojawił się zespół z Chamska. Tym samym w grupie B rywalizowały 4 zespoły. Z grupy A awans do dalszej fazy turnieju uzyskały zespoły Swojęcina i Ziółek Team. Natomiast z grupy B awansowały zespoły Kąsające Prababcie oraz Sławęcin.

W pierwszym meczu półfinałowym Swojęcin rywalizował ze Sławęcinem. Mecz ten zakończył się zwycięstwem tych pierwszych, 1:0. Drugi półfinał to pojedynek pomiędzy Ziółek Team, a Kąsające Prababcie, zakończony wygraną Kąsających Prababć.
W meczu o 3. miejsce Sławęcin pokonał 1:0, drużynę Ziółek Team.

Finał to pojedynek drużyn, które wygrały swoje grupy. Lepszym zespołem okazał się Swojęcin, gładko zwyciężając 3:0.
Najlepszym strzelcem turnieju został Arkadiusz Narewski, autor 6 bramek. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Szymon Lubaczewski z drużyny Sławęcina.

Organizatorzy dziękują Wójtowi Gminy Radzanów Przemysław Pakuszewskiski za ponowny udział w turnieju, sponsorom nagród, partnerowi medialnemu oraz wszystkim, którzy którzy przybyli na turniej.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB