Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

PIRACI DROGOWI W MORAWACH I NA UL. SZREŃSKIEJ W MŁAWIE, UKARANI WYSOKIMI MANDATAMI

2022-06-23 15:06:21 (ost. akt: 2022-06-23 15:09:33)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Wczoraj, 22 czerwca, podczas prowadzonego nadzoru w rejonach przejść dla pieszych, patrol ruchu drogowego zatrzymał w południe, przy szkole w Morawach pirata drogowego, który jechał z prędkością 117 km/h. Stracił prawo jazdy. Trzech innych kierowców wyprzedzało na przejściu dla pieszych, na ul. Szreńskiej w Mławie. Zostali ukarani mandatami po 2700 zł.

Podczas nadzoru w Morawach, policjanci zauważyli kierującego volkswagenem, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 117 km/h.

Po zatrzymaniu okazało się, że sprawcą wykroczenia jest 31-letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Interweniujący policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania, nałożyli mandat w wysokości 2500 zł oraz 10 punktów karnych.

W związku ze zgłoszeniami użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, sygnalizujących przekraczanie dozwolonej prędkości na ul. Szreńskiej w Mławie, policjanci pełniący tam nadzór, zatrzymali wczoraj rano trzech kierujących, którzy przekroczyli prędkość i wyprzedzali na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu. Mandatami w wysokości 2700 zł ukarano kierującą bmw, kierowcę renault oraz kierującą oplem.

Policja apeluje o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego – to także sposób na uniknięcie wysokich mandatów.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB