Poniedziałek, 4 lipca 2022. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

JOKER MŁAWA CUP PRZED NAMI

2022-06-14 09:14:53 (ost. akt: 2022-06-14 09:17:38)

Autor zdjęcia: freepik

Podziel się:

Joker Mława Cup, czyli Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w piłkę nożną zaplanowano na sobotę 25 czerwca 2022. Początek rozgrywek o godz. 9.00.

Stowarzyszenie Joker Mława z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie i klubem Mławianka Mława organizują kolejny turniej piłkarski Joker Mława Cup, który odbędzie się w sobotę 25 czerwca na boiskach MOSiR w Mławie.

Zawody będą składały się z trzech części:
- Joker Mława Cup Junior II – turniej dla dzieci z rocznika 2012
- Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Piłkę Nożną
- Imprezy towarzyszące (animacje i konkursy sportowe dla dzieci i dorosłych) oraz grill integracyjny

Jak piszą organizatorzy: "głównym celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych, ogólna mobilizacja do uprawiania sportu a także szeroko rozumiana integracja środowiska lokalnego."

W godzinach od 9.00 do 14.00 odbędzie się turniej dla dzieci z rocznika 2012. W zawodach, które będą odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach udział weźmie 10 zespołów z województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Mławę reprezentowały będą trzy kluby: Mławianka Mława, Klub Sportowy Merlin Mława oraz Akademia Piłkarska Nazar.

Od godziny 14.00 do 19.00 zaplanowany jest turniej główny: Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w piłkę nożną. W turnieju zagrają mistrzowie lokalnych lig z Ciechanowa, Przasnysza, Nowego Dworu, Płońska, Mławy oraz dwie mocne ekipy z Warszawy. Zapraszamy szczególnie do kibicowania lokalnym zespołom: Oldboy Mława, Zielone Miasto, Body Club i Joker Mława.

W godzinach od 12.00 do 16.00 zaplanowano szereg imprez towarzyszących. Na boisku do koszykówki odbędą się animacje dla najmłodszych oraz konkursy sprawnościowe. Do wygrania, jak co roku, nagrody specjalne w postaci tzw. Turbo Jokerów oraz wiele innych nagród rzeczowych (piłki, torby piłkarskie, plecaki, worki, powerbanki, pendrivy, książki i wiele innych gadżetów) ufundowanych ze środków z dotacji, jak i ze środków pozyskanych od lokalnych sponsorów.

Animacje i konkursy przewidziane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Przygotowaniem zabaw i animacji zajmą się harcerki z Hufca ZHP Mława z drużyny „Blind”. Po zakończeniu każdego turnieju zaplanowany jest grill integracyjny dla wszystkich uczestników. Sponsorami poczęstunku są lokalne firmy.

Ponadto na boisku „Orlik” zorganizowane będą dodatkowo zawody piłkarskie oraz gry i zabawy dla najmłodszych roczników z Mławianki Mława. Przewidziano atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

— Realizacja całego zadania o nazwie „Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Piłkę Nożną”, którego pomysłodawcą i realizatorem jest Stowarzyszenie Joker Mława, wspierana jest ze środków z budżetu województwa mazowieckiego, ze środków z budżetu powiatu mławskiego oraz przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Imprezy towarzyszące w postaci animacji i konkursów sprawnościowych finansowane są ze środków z budżetu Miasta Mława. Honorowy Patronat nad zawodami objęli Burmistrz Miasta Mława oraz Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej — komentuje Zbigniew Krystkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Joker Mława. — W imieniu wszystkich organizatorów gorąco zapraszam do udziału w zabawie całe rodziny, a szczególnie najmłodszych. Wspólnie z naszymi partnerami zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jak twierdzi prezes Zbigniew Krystkiewicz, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w ciekawych konkurencjach, porywalizować z rówieśnikami oraz własnymi rodzicami. Podobnie jak w ubiegłym roku nie zabraknie cennych nagród, pucharów, medali oraz wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych.
— Cieszę się, że co roku udaje nam się powiększać formułę naszego turnieju — mówi. — W tym roku zapowiada on się wyjątkowo atrakcyjnie. Jego realizacje będzie możliwa dzięki wsparciu, które uzyskaliśmy od naszych partnerów, sponsorów oraz władz lokalnych. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które udzieliły nam pomocy i wsparcia.

Harmonogram Turnieju:
9.00 – 14.00 – turniej dla dzieci z rocznika 2012 – Joker Mława Cup Junior II
ok. 13.30 – wręczenie nagród
13.00 – 15.00 – grill integracyjny
12.00 – 16.00 – animacje i konkursy sprawnościowe
14.00 – 18.30 – Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Piłkę Nożną
ok. 18.30 – wręczenie nagród
od 19.00 – grill integracyjny

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB