Poniedziałek, 29 maja 2023. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

POLICJA PUBLIKUJE WIZERUNEK SPRAWCY, KTÓRY UKRADŁ 5 ROWERÓW I HULAJNOGĘ

2022-06-02 13:24:13 (ost. akt: 2022-06-02 13:33:39)
Film znajdziecie na naszej stronie Facebook

Film znajdziecie na naszej stronie Facebook

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Wydział kryminalny mławskiej Policji prowadzi czynności w sprawie kradzieży pięciu rowerów i hulajnogi, do której doszło nocą 30 maja, na terenie Mławy. Jednoślady skradziono z klatki schodowej i hali garażowej jednego z bloków. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje nagranie. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zawiadom Policję, możesz to zrobić anonimowo.

Kamera przed wejściem do bloku zarejestrowała mężczyznę o godz. 1.40 w nocy. Przy użyciu śrubokręta włamał się do klatki schodowej, potem przeszedł do hali garażowej.

Z klatki schodowej ukradł pozostawiony tam rower oraz hulajnogę. Z hali garażowej ukradł kolejne cztery rowery. Właściciele zauważyli co się stało dopiero rano i powiadomili Policję.

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem sprawcy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 37, 47 703 62 57, 47 703 62 00 lub alarmowy 112.

Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.
Informacja KPP

Nagranie na naszej stronie Facebook

Film znajdziecie na naszej stronie Facebook

Film znajdziecie na naszej stronie Facebook

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB