Czwartek, 19 maja 2022. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Laureaci Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

2022-05-10 09:00:00 (ost. akt: 2022-05-10 08:57:22)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Zakończył się XI Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mławie. Dziś publikujemy wyniki tej artystycznej rywalizacji. Konkurs wokalny odbył się już po raz jedenasty, a patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Mława.

Po dwóch latach przerwy Miejski Dom Kultury w Mławie powrócił do organizacji lubianego i cieszącego się dużym zainteresowaniem uczniów Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Konkurs wokalny odbył się już po raz jedenasty, a patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Mława.

Występy uczestników oceniła komisja w składzie: Michał Gogolewski – nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie – przewodniczący jury, Renata Rudnicka z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Mławie oraz Sławomir Rutkowski – dyrektor Miejskiego domu Kultury w Działdowie.

Laureaci Przeglądu:

– w kategorii Przedszkola soliści:
I miejsce: Ignacy Koźlakiewicz, Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie
II miejsce: Nina Kantorosińska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie
III miejsce: Natalia Chojnacka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mławie
Wyróżnienie: Lena Renda, Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych

– w kategorii Przedszkola zespoły:
I miejsce: Zespół „Wesołe nutki”, Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie
II miejsce: Zespół wokalny, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie
III miejsce: Zespół wokalny, Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wyróżnienie: Zespół „Wiewiórki”, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek w Mławie

– w kategorii Klasy I-III soliści:
I miejsce: Zofia Bratuszewska, Szkoła Podstawowa w Wieczfni Kościelnej
II miejsce: Marika Zembrzuska-Kozieł, Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie
III miejsce: Lena Rogowska, Szkoła Podstawowa w Morawach
Wyróżnienie: Kinga Bednarek, Biblioteka Publiczna w Stupsku
Wyróżnienie: Iga Iwańska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie
Wyróżnienie: Filip Matysiak, Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych
Wyróżnienie: Aleksandra Tucholska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Wyróżnienie: Zofia Maria Prześlakiewicz, Szkoła Podstawowa w Szydłowie

– w kategorii Klasy I-III zespoły:
I miejsce: Zespół „Małe perełki”, Szkoła Podstawowa w Stupsku
II miejsce: Duet wokalny, Miejski Dom Kultury w Mławie
III miejsce: Duet „Przyjaciele”, Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych
Wyróżnienie: Zespół wokalny, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie

– w kategorii Klasy IV-VI soliści:
I miejsce – nie przyznano –
II miejsce: Filip Grochowski, Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie
III miejsce: Maja Szczepańska, Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych
Wyróżnienie: Zuzanna Renda, Parafia w Wyszynach Kościelnych
Wyróżnienie: Hanna Prusinowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Wyróżnienie: Maria Jakubiak, Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

– w kategorii Klasy IV-VI zespoły:
I miejsce: Zespół „Skowronki”, Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie
II miejsce: Zespół „Nasza Arka”, Szkoła Podstawowa w Dzierzgowie
III miejsce: Zespół „Wesoła gromadka”, Szkoła Podstawowa w Stupsku
Wyróżnienie: Duet „Hania i Józek”, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie

– w kategorii Klasy VII-VIII soliści:
I miejsce – nie przyznano –
II miejsce – nie przyznano –
III miejsce: Katarzyna Wtulich, Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
Wyróżnienie: Zuzanna Szpara, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Wyróżnienie: Oliwia Sokołowska, Szkoła Podstawowa w Zawadach Kościelnych

– w kategorii Klasy VII-VIII zespoły:
I miejsce: Zespół wokalny, Szkoła Podstawowa w Wieczfni Kościelnej
II miejsce: Kwartet „Kontra”, Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
III miejsce: „Zespół Korczaka”, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Mława
Wyróżnienie: Zespół wokalny, Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie
Wyróżnienie: Zespół „Perełki”, Szkoła Podstawowa w Stupsku.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB