Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Aleksandra Żuchowska zdobyła brązowy medal w Drezdenku

2022-04-15 20:07:42 (ost. akt: 2022-04-15 20:18:40)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

Podziel się:

Aleksandra Żuchowska zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski seniorów i juniorów w kickboxingu w wersji full contact, które odbyły się w Drezdenku. W trzydniowej rywalizacji wzięło udział 236 zawodników z 63 klubów.

W dniach od 8 do 10 kwietnia 2022 w Drezdenku odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kickboxingu w wersji full contact.

W rywalizacji wzięło udział 236 zawodników z 63 klubów. Wśród nich dwie reprezentantki Karwiński Team Mława Aleksandra Żuchowska i Julia Duchna.

— Julia zaczyna swoją przygodę z kickboxingiem, zdobyła cenne doświadczenie, ulegając rywalce Weronice Tarczyńskiej — opowiada trener Mirosław Karwiński.

Aleksandra Żuchowska po dotarciu do strefy medalowej, uległa późniejszej Mistrzyni Polski Juli Szyjkowskiej, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski.

— Ola stoczyła porywający pojedynek z aktualną Mistrzynią Polski — kontynuuje trener Karwiński Team Mława. — Walka była bardzo twarda i wyrównana. O wygranej zdecydowało większe doświadczenie ringowe rywalki.

Teraz zawodników Karwiński Team Mława czeka kolejne wyzwanie. W dniach od 27 do 29 maja 2022 odbędą się Mistrzostwa Polski kadetów, juniorów i seniorów w wersji kick light.

— Liczę na dobry start, szczególnie trójki kadetów, którzy ciężko pracują na treningach — kończy Mirosław Karwiński.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB